У Харківському метрополітені ввели зміни в роботі (ОНОВЛЕНО)

На станціях метрополітену тимчасово зачинено виходи з пішохідних переходів

Вихід №3 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Ім. О.С. Масельського" (у бік торгівельного комплексу) тимчасово зачинено для користування пасажирів у звʼязку з проведенням ремонтних робіт. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію КП "Харківський метрополітен".

Вихід №6 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Майдан Конституції" (у бік Площі Конституції) тимчасово зачинено для користування пасажирів у звʼязку з проведенням ремонтних робіт.

ОНОВЛЕНО: Вихід №3 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Ім. О.С. Масельського" (у бік торгівельного комплексу) відчинено для користування пасажирів.

Вихід №4 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Ім. О.С. Масельського" (у бік торгівельного комплексу) тимчасово зачинено для користування пасажирів у звʼязку з проведенням ремонтних робіт.

Про відновлення роботи вказаних ділянок підвуличних пішохідних переходів буде повідомлено додатково.

ОНОВЛЕНО о 12:25: Вихід №5 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Академіка Павлова" (у бік зупинок транспорту) тимчасово зачинено для користування пасажирів у звʼязку з проведенням ремонтних робіт.

Вихід №4 з підвуличного пішохідного переходу на станції "Ім. О.С. Масельського" (у бік торгівельного комплексу) відчинено для користування пасажирів.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

Синєгубов підписав розпорядження про перейменування вулиць та станцій метро у Харкові

Останнє розпорядження про перейменування об'єктів топоніміки підписав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію ХОВА. Нагадаємо, процес деколонізації в регіоні відбувається згідно Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії".

"Це - важливий крок деколонізації та усунення російських маркерів з нашого публічного простору. Як виконавчий орган влади, ми дотримуємося всіх правових процедур. Наголошую, що ОВА має повноваження перейменувати лише ті топоніми, які підпадають під дію відповідного Закону. Здійснити перейменування всіх вулиць не в нашій компетенції. Але відповідні перейменування своїм рішенням здійснюють органи місцевого самоврядування", - зазначив Олег Синєгубов.

Активісти організації "Деколонізація. Україна" висловили невдоволення таким перейменуванням. "У Харкові не буде вулиць Симона Петлюри, Олександра Клушина, Євгена Коновальця, Міська Барбари, Братів Сім'янцевих, Пластової, Гетьмана Мазепи. Політична відповідальність лежить лише на Синєгубові", – написали у "Деколонізації".

Читайте также