У Харкова з’явився побратим у США: стяг міста висітиме у мерії

У Харкова з’явилося ще одне місто-партнер у США

Харківський міський голова Ігор Терехов та мер американського міста Даллас (штат Техас) Ерік Джонсон 6 лютого в режимі онлайн підписали декларацію про партнерство між містами. Про це мер Харкова повідомив у своїх соцмережах, інформує портал "Коментарі".

Під час зустрічі Ерік Джонсон зазначив, що в березні 2022 року в Далласі була ухвалена резолюція, в якій засуджувалося вторгнення російської федерації в Україну. За його словами, після підписання угоди про партнерство Харків та Даллас переходять на наступний рівень відносин, який передбачає співпрацю за багатьма напрямками.

У свою чергу Ігор Терехов подякував колезі за підтримку українського народу, який у війні відстоює демократичні цінності.

"Ми цінуємо вашу позицію щодо вторгнення рф в Україну. Підтримка народу США для нас є дуже важливою. Адже сьогодні ми відстоюємо демократію всього світу та сплачуємо за це дуже серйозну ціну. Впевнений, що ця угода стане імпульсом розвитку наших взаємовідносин. Найближчим часом наші команди розроблять покроковий план співпраці, який ми будемо втілювати разом", - зазначив мер Харкова.

Після підписання угоди Ерік Джонсон виступив з ініціативою обмінятися стягами міст. Він зазначив, що прапор Харкова розмістять у мерії, в кімнаті з прапорами націй, представники яких вже відвідали Даллас.

"Я зроблю виняток з правил, і стяг вашого міста знаходитиметься там упродовж всього часу, доки йде війна. А після перемоги ви приїдете до нашого міста, і ми разом спустимо цей стяг", - зазначив він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Харкові хочуть побудувати муніципальне житло: експерти про переваги та ризики

Наприкінці січня міський голова Харкова Ігор Терехов зустрівся з експертами Житлової ініціативи для Східної Європи, що реалізується під патронатом Європейської економічної комісії ООН. Під час переговорів обговорювалися деталі розробки Концепції муніципального житла для міста.

"Ми б хотіли взяти за досвід післявоєнне відновлення Німеччини, коли саме місто є замовником будівництва житла і потім може здавати це житло в довгострокову оренду з правом викупу для містян. Це було б набагато дешевше для людей, ніж купувати квартири за ринковими цінами у комерційних забудовників, що важливо з огляду на кількість постраждалих від російської агресії зараз", - повідомив Ігор Терехов.

Журналіст порталу "Коментарі" запитала у експертів, чи актуальна для Харкова німецька модель повоєнної відбудови і як будівництво муніципального житла може створити конкуренцію приватним забудовникам та рієлторам у місті.

Які є ризики та переваги цього проєкту – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться