Потужні генератори та ноутбуки планують передати у Харківську область

Міжнародні партнери планують надати Харківщині генератори та ноутбуки

Вже цьогоріч в регіоні планують відновити офлайн-освіту в укриттях Красноградського та Лозівського районів. Тривають відновлювальні роботи в наявних бомбосховищах, а також будують 6 нових укриттів. Для забезпечення сталого освітнього процесу необхідні генератори великої потужності, аби в освітніх закладах було світло під час довготривалої відсутності електроенергії.

Це питання обговорили під час зустрічі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова з виконавчим координатором Ініціативи співробітництва в Південно-Східній Європі (SECI) Міхаелем Фазекасом. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

В межах засідання учасники обговорили гуманітарну ситуацію в Харківській області.

"Відповідно до безпекової ситуації в Харківській області, освітній процес офлайн можемо проводити лише в укриттях. Наш пріоритет – забезпечити заклади освіти генераторами великої потужності, також є потреба в шкільних автобусах для логістичних потреб. В тих школах, де немає можливості відновити офлайн-навчання, маємо забезпечити усіх учнів ноутбуками", - зазначив Олег Синєгубов.

Окрему увагу під час засідання приділили питанню підтримки медичних закладів Харківщини. Установи також потребують генератори великої потужності, аби безперебійно надавати допомогу цивільному населенню.

"Аби охопити визначені заклади освіти та медицини, збираємо інформацію про кількість потрібного обладнання, потужності генераторів та потребу в ноутбуках. Разом працюватимемо над розв’язанням цих питань", - зазначив Міхаель Фазекас.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

У Харкові 5 тисяч першокласників розпочнуть навчання у школах восени

Для дітей вже облаштовують приміщення на шести станціях метрополітену Харкова. Крім цього, в місті збудували підземну школу і зараз зводять ще три. Про це сьогодні, 15 серпня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов, інформує портал "Коментарі". 

"Роботи ведуться виключно за кошти міського бюджету. Якби ми мали необмежені ресурси, то, звичайно, будували б більше таких шкіл, щоб діти могли навчатися офлайн", - зазначив міський голова. Коли планують завершити будівництво навчальних закладів, кожен з яких розрахований на 450 учнів в одну зміну, – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться