Мешканці Харківщини можуть отримати гроші на ремонт оселі

Жителі громади на Харківщині можуть оформити грошову допомогу на ремонт незначних пошкоджень житла

З 12 лютого розпочинається прийом заявок для отримання допомоги у проведенні аварійно-ремонтних робіт для жителів Дергачів, які мають пошкоджені домоволодіння легкого та середнього ступеню (НЕ зруйновані), але не мають можливості зареєструватися у державній програмі єВідновлення. Про це повідомив начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко, інформує портал "Коментарі".

Відновлювальні ремонтні роботи охоплюватимуть:

 - заміну вікон;

- ремонт покрівлі пошкоджених (не зруйнованих) приватних домоволодінь.

 Прийом заявок здійснюватиметься у відділі ЖКГ Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, пл. Перемоги, 2, кабінет №23 (з понеділка по п'ятницю, з 08:30 до 11:30).

 З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт) та фотографії руйнувань вашого приватного домоволодіння в електронному вигляді.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Харкові хочуть побудувати муніципальне житло: експерти про переваги та ризики

Наприкінці січня міський голова Харкова Ігор Терехов зустрівся з експертами Житлової ініціативи для Східної Європи, що реалізується під патронатом Європейської економічної комісії ООН. Під час переговорів обговорювалися деталі розробки Концепції муніципального житла для міста.

"Ми б хотіли взяти за досвід післявоєнне відновлення Німеччини, коли саме місто є замовником будівництва житла і потім може здавати це житло в довгострокову оренду з правом викупу для містян. Це було б набагато дешевше для людей, ніж купувати квартири за ринковими цінами у комерційних забудовників, що важливо з огляду на кількість постраждалих від російської агресії зараз", - повідомив Ігор Терехов.

Журналіст порталу "Коментарі" запитала у експертів, чи актуальна для Харкова німецька модель повоєнної відбудови і як будівництво муніципального житла може створити конкуренцію приватним забудовникам та рієлторам у місті.

Які є ризики та переваги цього проєкту – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться