Стало відомо, коли на Харківщині проведуть важливий тест

Цього року вступники складатимуть тести з чотирьох предметів

У Міністерстві освіти і науки готуються до закінчення навчального року та майбутньої вступної кампанії - вже визначили терміни проведення національного мультипредметного тесту. Тестування проведуть у період з 14 травня до 19 липня. Тоді відбудеться як основна сесія, так і додаткова, пише портал "Коментарі. Харків".

У відомстві уточнили, що учасники складатимуть іспит із чотирьох предметів. Три з чотирьох іспитів є обов'язковими. Це українська мова, математика, історія України. Один предмет можна обрати. На вибір визначили наступні дисципліни: 

  • українська література,

  • іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька - одна на вибір),

  • біологія,

  • географія,

  • фізика,

  • хімія.

Щодо організації іспитів відомо, що на тести відводиться лише один день. Тестування проводитимуть у два етапи, на кожен з них відведено по дві години. На першому етапі учасники складатимуть тест з української мови та математики, на другому — з історії України та вибіркового предмета. Між етапами в учасників буде 20 хвилин на перерву.

На додаткову сесію можуть зареєструватися ті вступники, які з поважних причин не можуть взяти участь в основній.

Зареєструватися можна буде як під час основного періоду реєстрації на НМТ, так і під час додаткового.

У Богодухівській міській раді тим часом уточнили, що поки офіційно строки реєстрації на НМТ не оголошені. Директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко зорієнтувала, що відбуватиметься реєстрація у березні.

Вступникам нададуть інформацію про дату, місце і час проходження НМТ адресно - оголошувати цю інформацію у публічному простору не будуть заради безпеки.

Щодо проведення тестування у Богодухівській громаді, у міській раді зазначили, що третій рік поспіль на базі одного з закладів загальної середньої освіти продовжить свою роботу тимчасовий екзаменаційний центр. Там майбутні абітурієнти з різних регіонів матимуть змогу скласти НМТ. 

“У пункті тестування облаштовано чотири аудиторії по 16 робочих місць кожна. Новацією цьогорічного НМТ є проведення тестування в укритті з метою створення безпечних умов для учасників та раціонального використання часу без відволікання на повітряні тривоги”, - пояснили у міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, скільки закладів освіти відновлять у Харкові у 2024 році.

Також можна дізнатися, де в Харкові, крім метрополітену, організували підземну школу.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться