У Харкові комунальники розробили та виготовили бліндаж для військових

У Харкові працівники «ХТМ» виготовили металевий бліндаж для захисників

З ініціативи міського голови Ігоря Терехова фахівці КП "Харківські теплові мережі" розробили та виготовили металевий бліндаж для захисників. Як повідомили на підприємстві, бак підживлення теплоцентралі з товстої сталі вагою 15 тонн, який роками витримував тиск у 20 атмосфер, перетворився на підземну капсулу життя для військових.

"Таке інженерне рішення тепловики знайшли самі  і після консультацій з військовими додали усі необхідні опції, включно зі спеціальним дашком над входом, щоб земля не осипалася під ноги. У капсулі поклали дерев’яну підлогу, встановили місця для сидіння та полицю. На місці захисники зможуть облаштувати помешкання на свій розсуд", – зазначили у КП.

Харківські комунальники називають розробку унікальною, проте ще минулого року подібні капсули виготовляли на одному з металургійних підприємств країни.

Перший бліндаж вже поїхав на позиції військових. Решту – теж найближчим часом відправлять на фронт.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

У харківській поліції опинилися 80 людей: що сталося

Особовим складом ГУНП в Харківській області за підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлені для перевірки 80 осіб.

На блокпостах Харківської області з метою недопущення потрапляння у населені пункти нелегальної зброї та наркотичних речовин правоохоронці спільно з військовослужбовцями перевіряють транспортні засоби.

Читайте також: У Харкові виявили масовий мор риби: що може бути у воді

Виявлено факт загибелі водних біоресурсів на річці Уди біля Жихорської дамби Харківського району Харківської області. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Харківського рибоохоронного патруля.

При візуальному обстеженні річки Уди виявлено, що загибла риба зосереджена скупченнями вздовж берегової смуги. Загальна кількість загиблих водних біоресурсів складає 511 особин, при цьому вода у річці сірого кольору з неприємним запахом, що може свідчити про наявність у ній хімічних речовин.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться