Що відбувається біля ТЦ «Барабашово» у Харкові

Біля ринку комунальники проводять ремонтні роботи на водогоні

Бригади комплексу "Харківводопостачання" розпочали заміну 150 метрів технічно зношеної ділянки водоводу діаметром 200 мм на перехресті вулиць Академіка Павлова та проспекту Ювілейного, він забезпечує водою мешканців Салтівського та Київського районів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію КП.

"На період виведення даного водоводу з експлуатації абонентам подається вода резервними лініями. Оновлюємо методом санації як єдино виправданим у цих умовах, адже трубопровід розташований під жвавим перехрестям. Закінчено підготовчі роботи, продовжуємо земляні та налагоджувальні з паяння труб та влаштування котлованів. Вже традиційно, замінюємо аварійну ділянку мережі сучасними та надійними в експлуатації матеріалами. Весь обсяг заходів, у тому числі благоустрій території, плануємо завершити до кінця місяця", -   повідомив заступник директора з виробництва комплексу Микола Завада.

Після виконання робіт будуть проведені гідравлічні випробування, промивання та санітарна обробка водоводу.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області стався вибух: є загиблі

Вчора близько 16:30 у селищі Донець Ізюмського району 53-річний чоловік підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Про це у ранковому зведенні повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків". Потерпілий загинув.

У Харківській області сталася трагедія: подробиці

Внаслідок побутової пожежі, причиною яких стала людська недбалість при поводженні з вогнем загинула людина. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію обласного главку ДСНС. Де сталася подія – читайте за посиланням.

У Харківській області будуть розкидати приманки у лісах

В 2023 році в регіоні зафіксовано 117 спалахів сказу тварин. Майже 70% виявлено на деокупованих територіях або в зонах, де велися активні бойові дії. Зокрема в Ізюмському та Чугуївському районах області. Така ситуація пов’язана з неможливістю проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин і контроль їхньої популяції в попередньому 2022 році.

Цьогоріч проведуть 2 пероральні вакцинації – навесні та восени. Це має знизити ризик розповсюдження сказу серед диких тварин, а тим більше передачу інфекції свійським.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться