На Харківщині у селі відновили світло практично з нуля

Руські Тишки на Харківщині повністю зі світлом

Фахівці Липецького району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" повністю відновили електропостачання у селі Руські Тишки Харківського району. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ.

Як повідомив начальник Липецького РЕМ Віктор Рубцов, всі споживачі, які на зараз проживають в населеному пункті - зі світлом.

"Продовжуємо заживлювати наших споживачів. Люди повертаються, залишають заявки, і ми підключаємо", - зазначив Віктор Рубцов.

Він нагадав, що рівень пошкоджень електромереж в селі сягав 100%: були пошкоджені всі 11 підстанцій, заміни потребували опори та дроти.

"На швидкість відновлення впливали і роботи з розмінування. Вздовж трас ліній електропередачі сапери знаходили дуже багато мін і нерозірваних снарядів", - розповів Віктор Рубцов.

Довідково. Всього в Руських Тишках зареєстровано 1075 точок обліку.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області стався вибух: є загиблі

Вчора близько 16:30 у селищі Донець Ізюмського району 53-річний чоловік підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Про це у ранковому зведенні повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків". Потерпілий загинув.

У Харківській області сталася трагедія: подробиці

Внаслідок побутової пожежі, причиною яких стала людська недбалість при поводженні з вогнем загинула людина. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію обласного главку ДСНС. Де сталася подія – читайте за посиланням.

У Харківській області будуть розкидати приманки у лісах

В 2023 році в регіоні зафіксовано 117 спалахів сказу тварин. Майже 70% виявлено на деокупованих територіях або в зонах, де велися активні бойові дії. Зокрема в Ізюмському та Чугуївському районах області. Така ситуація пов’язана з неможливістю проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин і контроль їхньої популяції в попередньому 2022 році.

Цьогоріч проведуть 2 пероральні вакцинації – навесні та восени. Це має знизити ризик розповсюдження сказу серед диких тварин, а тим більше передачу інфекції свійським.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поделиться